Pomysł na tworzenie aplikacji internetowych – wiadomości dobrane do Ciebie

Przez nasze głowy i uszy a także oczy dziennie przechodzi mnóstwo bodźców i wiadomości. Czasami ktoś mówił nam o czymś, a my w ogóle nie zwróciliśmy na to uwagi. Jak to się dzieje?

Tworzenie aplikacji internetowych coraz łatwiejsze

tworzenie aplikacji internetowychMożna tutaj powiedzieć, że nasza głowa a raczej nasz mózg same filtrują wiadomości, które okazują się dla nich przydatne, bądź wręcz przeciwnie – odrzuca te, które okazują się być bezużytecznymi. A co, gdybyśmy na swoich telefonach posiadali aplikację, która pozwoli nam na selekcjonowanie wiadomości? To byłby bardzo dobry pomysł. Tworzenie aplikacji mobilnych jest dzisiaj na takim poziomie, że będzie można wykonać taki projekt w około tydzień czasu. Co to da? Przede wszystkim bardzo dobrze przygotowany zakres i zarys działania. To pomoże Ci uniknąć jakichkolwiek problemów w przyszłości. Tworzenie aplikacji mobilnych staje się dużo łatwiejsze, ponieważ wiele osób informuje o tym w jaki sposób wykonać projekt takiej aplikacji. To bardzo pomaga, przede wszystkim gdy jest się początkującym kreatorem. Projektowanie aplikacji mobilnych, które mają selekcjonować wiadomości dla nas staje się procesem jeszcze bardziej złożonym.

aplikacje internetoweNa czym miałoby ono polegać? Z różnych serwisów internetowych – zarówno tych, które są bardzo popularne jak i tych niszowych wybierane byłyby najważniejsze wiadomości. Na jakiej podstawie aplikacja wie jakie wiadomości są dla Ciebie cenne? Podczas rejestracji zaznaczasz zakres tematów, jakie Cię interesują. Tworzenie aplikacji na androida w tym przypadku polega na tym, że zaznacza się różne kategorie – politykę, sport, rozrywkę, finanse, filmy i seriale. Kiedy zdecydujemy się na poszczególne zagadnienia będzie można je także dopracowywać, aby filtry działały na najwyższych obrotach. Można będzie określić swoje preferencje wyborcze, czyli zdecydować się na pokazanie wiadomości tylko z prawej bądź lewej strony polityki, można wybrać także wiadomości, które są dopasowane do Twojego regionu. Nie są to aplikacje mobilne dla firm, które często bywają dość skomplikowane. Rządzą się one prostymi filtrami. Selekcjonują dla Ciebie wiadomości nawet w czasie, gdy jesteś w pracy. Na specjalną skrzynkę zostają wrzucone wszystkie informacje, które mogą Cię zainteresować. To daje bardzo duży komfort, ponieważ dociera do Ciebie tylko to co chcesz.

Podobnie jest w kategorii sport – wybierasz dyscyplinę, która jest najbliżej Twojego serca. Ci, którzy zdecydowali się na tworzenie aplikacji tego typu zastanawiają się także nad filtrami do poszczególnych stron internetowych, być może i to zostanie wkrótce wprowadzone.